Фото: Како ќе изгледа новиот комплекс Скопје Дајмонд

Светски реномираната компанија со седиште во Турција “Лимак Холдинг”, реализира интензивни градежни активности на просторот околу Старата железничка станица во

Read more

Татјана Алексиќ – професорка со смисла за хумор која ја обожаваат учениците!

Учениците ја обожаваат поради нејзината непосредност, пријателски однос и смисла за хумор. Професорката по македонски јазик во гимназијата „Корчагин“, Татјана

Read more

Позираат без срам: Ова е Инстаграм профилот кој ги полуде мажите ширум светот

Камерон Дејвис е фотограф кој на својот Инстаграм профил објавува фотографии од прекрасни девојки кои позираат во најпровокативни изданија. Дејвис

Read more
Translate »