Дедото од Хрватска не запира со совети „Никогаш немојте да се венчате, кога ќе влезете во брак, веќе сте полумртви.

82-годишниот пензионер кој стана вирален хит со неговата изјава, виталност и енергија, сега има нова улога. Таљат Селмани, познат како

Read more

Позираат без срам: Ова е Инстаграм профилот кој ги полуде мажите ширум светот

Камерон Дејвис е фотограф кој на својот Инстаграм профил објавува фотографии од прекрасни девојки кои позираат во најпровокативни изданија. Дејвис

Read more
Translate »