Водителката Миа Костова се пофали дека наскоро ќе ја видиме со маица без прслук, таа правеше операција на градите

Водителката Миа Костова, која јавноста најмногу ја врзува по естрадниот магазин „Бекстејџ“, вчера во клиничката болница „Аџибадем Систина“, направи операција

Read more
Translate »