Лила ја доби наградата ТВ личност за 2017 година, на доделувањето блесна во секси креација

Макдонската водителка  Лила Филиповска со авангарден фустан  блесна во хотелот Александар Палас, на доделувањето на наградите на македонското издание на

Read more
Translate »