Ѕирнете во домот на Џенифер Анистон

loading...

Актерката Џенифер Анистон го отвори својот дом во Лос Анџелес за списанието „Architectural Digest“.

48-годишната актерка и нејзиниот сопруг Џастин Теру позираа на имотот кој таа го купи во 2011 година за 21 милиони долари.

Ѕвездата од хит серијата „Пријатели“ призна дека многу ѝ било тешко да дозволи Џастин да избира декорации за нивниот дом. „Ако не бев актерка, ќе бев дизајнерка. Го обожавам процесот. Постои нешто во изборот на материјали и текстури кое ми ја храни душата“ – изјавила Анистон.


Домот на АнистонДомот на АнистонДомот на Анистон

 

Домот на АнистонДомот на АнистонДомот на АнистонДомот на АнистонДомот на АнистонДомот на АнистонДомот на АнистонДомот на АнистонДомот на АнистонДомот на АнистонДомот на АнистонДомот на АнистонДомот на АнистонДомот на АнистонДомот на Анистон

Translate »