Глумицата ги “навлече” папараците со провокативно бикини

loading...

Бланка Бланко глумицата и манекенка која е позната како “кралица” на скандалите  се појави на една од плажите во Калифорнија и повторно ги навлече папараците.

Манекенката носеше прилично провокативно бикини. Папараците имаа полни раце работа. Целосниот “аутфит” глумицата го дополнила со крзнени чизми “Ugg”, а сите се прашуваат како можела да направи ваква комбинација за на плажа или како не ѝ било топло во чизми.

 

Translate »