Ким Кардашијан позира со малку облека на себе

loading...

Ким Кардашијан повторно ги шокираше своите фанови, позната по нејзиното драматично појавување и истакнување на своите атрибути.
Овој пат на фотосесијата која ја направи во Малибу, таа дојде облечена во фустан кој повеќе откриваше отколку што сокриваше.

Триесет и седум годишната ријалити ѕвезда на себе носеше проѕирен бел фустан прилепен на неа под кој можеа да се забележат голи бујни гради.
Ова не е прв пат, Ким да се појави „облечена“ на нејзините фотосесии.

Таа направи провокативна фотосесија преку која ја промовираше нејзината нова колекција на шминки во голо издание со танга гаќички на себе.

Translate »