Во осми месец трудна, а никогаш поубава

loading...

Наташа Беквалац веќе не е активна на социјалните мрежи како порано. Пред Новата година , таа  се повлече во мир и приватност. И токму кога ја заборавивме,  на инстаграм излегоа нејзини слики, со труднички стомак во осми месец…Да потсетиме,  пеjачката и нејзиниот сопруг Лука Лазукиќ, објавија дека таа во март треба да се породи со  ќерка.

 

Translate »