Мелита објави на “Инстаграм” дека раскина со момчето

loading...

Мелита Ракичевиќ подолго време беше во врска со двојно помладиот Виктор, но како што ќе каже поранешната водителката – „се што е убаво има крај“.

Таа преку Инстаграм ја сподели веста дека се разделила од момчето, а тоа го потврдува и нејзиниот профил на кој повеќе нема ни една фотографија со Виктор.

Која е причината поради која парот не раздели сеуште не е познато.

 

Translate »