Северина со чизми од 1600 евра

loading...

Пејачката на Инстаграм обави неколку фотографии на кои позира на снегот во чизми со штикла од 11 центиметри со потпис од луксузна француска модна куќа.

Носи рефлектирачки металик чизми, високи над колена потпишани со брендот “Баленсиага” кои имаат цена од 1595 евра. Севе ефективните чизми ги искомбинирала со долг фустан и преку себе префрлила шарена бунда.

Се гледа дека Севе како и секогаш е во чекор со водечките трендови, а нешто што треба да замереме е тоа дека бундата во 2018 година требало да биде од вештачко крзно.

 

Translate »