Албанката Блеона повторно во провокативен фустан на ” Vaniti Fair”

loading...

Оскаровската забава на Vanity Fair е традиционална холивудска свеченост на која ретко кој се осмелува да ги помине границите на добриот вкус.

Сепак, гламурозната нота на настанот не ја спречи албанската пејачка Блеона да провоцира со изглед кој навлегува на територијата на вулгарноста.

38-годишната пејачка која е родена во Албанија, но во последните неколку години живее и работи во САД, носеше мрежест фустан кој целосно ги разголи нејзините гради.

БлеонаБлеонаБлеонаБлеонаБлеонаБлеона

Блеона пред три години шокираше на црвениот тепих на Американските музички награди со слично дрско издание за кое масовно беше критикувана.

Блеона

Translate »