60 годишната Шерон Стоун се појави со 20 години помладо момче

loading...

Актерката Шерон Стоун го прослави својот 60-ти роденден во друштво на нејзиното момче, Анџело Боф.

Двајцата го прославија нејзиниот роденден во Мајами и го искористија топлото време за сончање на плажа, како и жешките допири што ги фатија папараците.

Папараците ја уловија со 19 години помладото момче.

 

Translate »