Мелита објави фотогафија во долна облека

Поранешната македонска водителка  Мелита Ракиќевиќ ја забавува  јавноста со своите фотографии и секогаш успешно го привлекува  вниманието кон себе.

 

Таа утрово објави фотографија во долна облека за прекрасен почеток на денот.

„Го сакам моето тело“, напиша Мелита во опис на фотографијата.

Како ви се допаѓа?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *