Роналдо и Џорџина споделија фотографии од зимување

loading...

Кристијано Роналдо и неговата девојка Џорџина Родригез решија малку да се релаксираат на планина . 33-годишниот фудбалер и 24-годишниот модел споделија фотографии  од забавниот зимски одмор.

Парот се возеше на моторна санка по снежните падини и се опушташе со спа- третмани, по напорните зимски спортови. Џорџина неодамна ја промени фризурата и се пофали со новиот имиџ со шишки.

Роналдо и ЏорџинаРоналдо и ЏорџинаРоналдо и ЏорџинаРоналдо и ЏорџинаРоналдо и Џорџина

 

Роналдо и ЏорџинаРоналдо и ЏорџинаРоналдо и Џорџина

Translate »