Меланија во зелен фустан и прекрасни чевли од Кристијан Лобутин

loading...

На празникот Св. Патрик, Доналд и Меланија Трамп на свечена церемонија го примија ирскиот премиер Лео Варадкар во Белата куќа.

Почитувајќи ја бојата која се врзува со овој ирски празник, првата дама на САД блесна во смарагдно-зелена боја. Креацијата со леопардски принт е дело на Брендон Максвел. Чевлите со змиски дезен се изработени во ателјето на Кристијан Лобутин.

Меланија Трамп

Меланија Трамп

Меланија Трамп

Меланија Трамп

Меланија Трамп

Меланија Трамп

Меланија Трамп

Translate »