Клуни и Амал на романтична вечера во Њујорк

loading...

55 -годишниот актер и неговата 44-годишна сопруга во петок навечер  излегоа заедно на вечера во Њујорк, а тоа го забележија и папараците.

Клуни како вистински џентлмен и  помогна на сопругата да се симне по скалите. Амал, само девет месеци по раѓањето на близнаците Ева и Александар, покажа дека е во топ форма.

 

Translate »