Еј ќe ми го изгазиш детето! Татко тепа моторџија кој вози на тротоар!(Видео)

loading...

Типот на мотор очигледно сакал да се покаже како голем мангуп, возејќи бесно низ најголемата гужва во центарот на Кардиф. Но , налетал на погрешен човек. Таткото кој се шетал со ќеркичката, буквално го зграпчил фраерот и го треснал од земја. Мотроџијата кога видел дека си има работа со посилен од него , веднаш избегал и го оставил  моторот да лежи на земја. Интервенирал и полицаецот кој се нашол во близина. Сведоците тврдат дека мотороџијата за малку ќе го удрел девојчето кое се држело за раката на таткото. Полицијата се уште трага по сопственикот на моторот.

Translate »