Дара Бубамара позираше гола, а ,,Инстаграм,, не ја цензурираше

loading...

Дара Бубамара, која наголемо се подготвува за големиот концерт во Арена, објави провокативна фотографија на Инстаграм која предизвика вистински реакции. Пејачката позираше гола во креветот, лежејќи на стомак, а своето тело го скри со сатенски прекривка.

„Развалување и кинење на 21. април во „Штарк“ арената! Секси мама ги наполни батериите“, напиша пејачката и доби мноштво коментари.

„Брутална“, „Секси“, „Убаво“, „Секси до болка“…се само некои од коментарите.

Translate »