Момичето кое со БМВ-то збриша десет коли пред себе, било под дејство на марихуана (Видео)

Против 21 годишната Габриела се покренати три обвиненија: возела пијана (1,32 промили) , била под дејство на дрога(марихуана), и направила штета  врз 10 автомобили во кои удрила , возејќи БМВ X5.

 

Инцидентот, кој за среќа поминал без жртви,  се случил во Пловдив, а младата Бугарка  добила возачка дозвола пред две години. Габриела е танчарка, а нејзиниот дечко е дилер на автомобили.Тој веднаш по сударот го ставил џипот на продажба преку интернет.

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Translate »