48 годишната актерка е трудна, таткото е “Џемс Бонд”

Рејчел Вајс(48) е трудна со нејзиниот сопруг Даниел Крег, актерот кој го глумеше Џемс Бонд.  И двајцата имаат по едно дете од претходните врски.” Наскоро стомакот ќе почне да се гледа”, рече Вајс . Таа вели дека не сака да  го знае полот на детето.

 

Лондончанката Вајс има 11 годишен син со холивудскиот режисер Дарен Аранофски , со кој била во врска од 2001 до 2010 година.  Таа почнала  да се забавува со Крег во 2010 -тата, а една година подоцна се венчале.

Translate »