Ослабнете со само 4 состојки

loading...

Овие 4 состојки ќе ви помогнат да ослабнете 10 кг за една недела, а да не си го нарушите здравјето.

За да го задржите резултатот, спортувајте и водете сметка со што се храните.

Напитокот кој ви го предлагаме ќе ви помогне брзо да ги симнете килограмите, особено околу половината.

Потребни ви се

♦ 1 гранче целер
♦ 1 краставица
♦ чаша магданос
♦ 3 парчиња свеж ананас

Подготовка: Ставете ги состојкиве во блендер и добро измиксирајте ги. Консумирајте го напитокот во рок од 15 минути откако ќе го подготвите. Во него не ставајте шеќер или сол. Резултатите ќе ги видите по само седум дена, особено во подрачјето на стомакот.

Translate »