НОВА МАЈСТОРИЈА НА АЛИОСКИ И НОВ ГОЛ ЗА ЛИДС

loading...

Само што почна второ полувреме од дуелот против лидерот Вулвехемптон, Езџан Алиоски постигна маестрален гол и го намали резултатот на 2:1.

 

Translate »