Се трага по 12 годишно девојче

loading...

Скопјанка во полиција пријавила дека исчезнала нејзината 12-годишна ќерка. Вчера во 17 часот, скопјанката  Е.К. (55) од Скопје пријавила дека истиот ден околу 12 часот од основното училиште „Васил Главинов“ исчезнала нејзината 12-годишна ќерка. Се преземаат мерки за пронаоѓање на девојчето, велат од полицијата.

Translate »