Ѕирнете во луксузниот дом на Жељко Јоксимовиќ

loading...

Во станот на поп- ѕвездата Жељко Јоксимовиќ и неговата сопруга Јована е внимавано на секој детаљ. Се во станот е средено по последна мода, а преовладува белата боја. Мешавина на модерно и винтаж стилот ја краси нивната дневна соба, а централно место завзема белиот пијано. Брачната двојка Јоксимовиќ, пред неколку години , купија стан во елитниот дел на Белград, каде живеат со синот Коста и близначките Срна и Ана.

 

 

 

Translate »