Сама го поминав Божик, ми треба некој да ми го крене духот-Последна порака на мртвата порно ѕвезда (Видео)

loading...

20 -годишната порно актерка Оливија Нова  почина во неделата само неколку часа откако на твитер напиша дека на Божиќ била сама и дека и е потребен некој за да и го крене духот.

Лекси Роуз Форте(вистинско име) си го одзеде животот, најверојатно под притисок на професијата со која се занимаваше. Зад себе таа остави неутешна  мајка, 17-годишен брат и 7-годишна сестричка.  Тие сега мака мачат како да соберат пари за да го пренесат телото од Лос Анџелес во  Минесота и  да ја закопаат на семејните гробишта. За погребните трошоци се потребни  8 000 долари, кои семејството на порно ѕвездата ги нема. Покренат е и фонд за оваа намена, во кој досега се собрани 5700 долари.

Таа влезе во порно индустријата минатата година.

 

Translate »