Војвотката Кетрин во плава комбинација на средба со дечињата

loading...

Војвотката Кетрин иако е бремена не ги прескокнува кралските должности. Сопругата на принцот Вилијам денес го посети бесплатното училиште „Reach Academy“.

Кетрин избра  комбинација во плава боја , која вклучуваше цветен фустан и палто од брендот Hobbs.

 

Translate »