На скопска Гинекологија мајка земала погрешно бебе

FacebookTwitterGoogle+PinterestНа скопска Гинекологија пред три настанала збрка кога мајка земала погрешно бебе, објави Фокус. За овој настан денеска од Гинекологија велат … Продолжи со читање На скопска Гинекологија мајка земала погрешно бебе