ФОТО: Емотивно писмо од девојка на која Михајловиќ ѝ платил операција на срцето

Реакциите околу болеста на Синиша Михајловиќ не стивнуваат. Сега во јавноста се појави девојка која напиша емотивни зборови за својот

Read more

Туристичката организација на Будва го одбележа 15-тиот роденден и денот на државноста на најдобар можен начин, со одлични концерти и спектакуларен огномет.

Дводневниот музички програм на плоштадот во Стариот град беше отворен од страна на бендот “градска музика Будва”, a следуваше концертот

Read more

Страшни детали! Вака загинале Романката и нејзиниот 8-годишен син на Халкидики: Ветерот фрлил киоск во таверна, кровот паднал директно на жената

Во катастрофалното невреме на грчкиот остров Халкидики загинале седум туристи, а најмалку 120 се повредени. Според првите информации, загинале двајца

Read more

Морничави глетки после страшното невреме на Халкидики: Срушени таверни, превртени автомобили, уништени плажи…

Катастрофално невреме го погоди грчкиот полуостров Халкидики, а бурата однесе и седум животи. Бурата ги погоди најпопуларните летувалишта, а меѓу

Read more
Translate »