EКСПЛИЦИТНO: Развратни видеа и слики од синот на претседателот на САД! Гол танцува и се забавува со проститутки во вила од 4.140 долари од ноќ во Малибу

Новите фотографии и видеа ги прикажуваат дивите и развратни забави на Хантер Бајден во луксузнa вила на Малибу. На видеото

Read more

Парите не ѝ помагаат затоа што болеста повеќе ниту со шминка не може да ја скрие: Додека жените ѝ завидуваат, таа се бори со сериозни проблеми

Ким Кардашијан веќе со години се бори со псоријаза која моментално земала замав, па старлетата „живите рани“ на нозете не

Read more

Антониа Гиговска едвај ги задржа градите на место, проблематичното деколте не мируваше (ВИДЕО)

Антониа Гиговска со сигурност прерасна во една од најдобрите македонски пејачки која полека почнува да го освојува целиот регион. Русокосата

Read more

(Фото) Жената која ја нарекуваат божица на убавината, сакала „да пропадне во земја“ од срам кога папараците го уловиле ова…

Музичката ѕвезда Никол Шерцингер, која ја носи титулата за најзгодната жена на планетата, имала неочекуван проблем со фустанот кој го

Read more

„Сe почувствував како да сум силувана“: На славната актерка популарниот филм животот ѝ го направил пекол – станала зависник од дрога, имала обиди за самоубиство…

По снимањето на едно од најпознатите филмски ремек-дела, неговата ѕвезда се свртела кон дрогите и неколку пати се обидела да

Read more

ВИДЕО | Обожавателка му се „фрли“ на Енрике Иглесијас: Обожавателите со поделени реакции

Енрике Иглесијас e познат по својата интимна врска со женската публика, но на многумина им се чини дека овојпат ситуацијата малку

Read more

Ратајковски позираше топлес и го покажа совршеното тело: Славната бринета му се „одмаздува“ на поранешниот сопруг

Манекенката Емили Ратајковски на социјалната мрежа Инстаграм објавила видео и фотографија на која е топлес. Имено, атрактивната бринeте е позната

Read more
Translate »