Секси водителка од Италија ги полуде италијаните со нејзините фотографии

loading...

Елизабета Галими  италијанска водителка која навива за  два омилени клубови Јувентус и Лејкерс.

Од една страна „Старата Дама“ а од друга екипата од „Градот на ангелите“, а за младата Елизабета дилема нема, го одбира и едниот и другиот клуб.

Дали поради тоа што е обожавателка на Јувентус или поради нејзините облини, совршени линии и  заводлива насмевка, последниве денови таа ја полуде цела Италија.

Погледнете ги нејзините фотографии:

 

Translate »