Разладете се на летните температури со Сара Џин Андервуд

Сара Џин Андервуд спаѓа во редот на оние типично сексапилни и провокативни американски убавици, која со своите раскошни облини пали и жари на социјалните мрежи. Покрај манекенство, Сара се занимава и со актерство, а била и Playmate за јули 2006, а и Playmate на годината за 2007.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Translate »