Фатиле крадливка и ѝ рекле да се соблече, па не можеле да поверуваат што гледаат

loading...

Како што пренесуваат странските медиуми, кога ја фатиле ѝ рекле да се соблече, а на себе имала дури осум пара фармерки, седум украдени и едни нејзини.

Како што пренесуваат странските медиуми, кога ја фатиле ѝ рекле да се соблече, а на себе имала дури осум пара фармерки, седум украдени и едни нејзини.

Јужноамериканските медиуми пишуваат дека жената е од Венецуела, но непозната е локацијата за негово настанување. Познато е и дека снимката станала вирална во Перу. Досега е прегледана три милиони пати.

Venezolana robando pantalones

Posted by Raymundo Mendoza on Thursday, November 14, 2019

Откако ги соблекла фармерките, ги покажала гаќите за да докаже дека тоа бил последниот пар фармерки на неа.

„Треба долго време да биде позади решетки“, бил еден од коментарите на Фејсбук.

Засега не е познато дали жената е фатена и на било кој начин казнета.

Translate »