Ванда Икарди со над половина милион лајкови за топлес фотографија

loading...

ВАНДА ИКАРДИ, атрактивната сопруга и агент на фудбалерот Мауро Икарди, сака да споделува голи фотографии на Инстаграм, а се чини дека и е малку досадно во карантин, па во последно време си „реди“ секси фотографии.

Големо внимание привлече нејзината фотографија на која се гледаат бујните гради во предизвикувачка долна облека.

Големо внимание привлече нејзината фотографија на која се гледаат бујните гради во предизвикувачка долна облека.

https://www.instagram.com/p/CHoEmsBhhff/

https://www.instagram.com/p/CHoEmsBhhff/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/CHa9N1hrxXk/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/wanda_icardi/?utm_source=ig_embed
Translate »