EКСПЛИЦИТНO: Развратни видеа и слики од синот на претседателот на САД! Гол танцува и се забавува со проститутки во вила од 4.140 долари од ноќ во Малибу

Новите фотографии и видеа ги прикажуваат дивите и развратни забави на Хантер Бајден во луксузнa вила на Малибу. На видеото Хантер се гледа како вози низ тревникот на велосипед, се соблекува гол и се лизга по воден тобоган во базенот на имотот од 4.140 долари за ноќ. Други слики го прикажуваат како има групен се*с и забавува проститутки во неговата луксузна када со топла вода во 2018 година. Видеата биле зачувани на напуштениот лаптоп на Хантер и излегоа во јавност.

Ова доаѓа кога претседателот Бајден го пофали Хантер за надминување на зависноста од дрога во интервју емитувано во неделата вечер. „Го сакам мојот син, тој е број еден“, рече Бајден на прашањето дали работата на Хантер или минатите борби би можеле да бидат одговорност за кампањата во 2024 година.

„Тој се бореше со проблемот со зависноста и го надмина. И не, нема ниту една работа што сум забележал, која би влијаела на мене или на Соединетите Држави во однос на мојот син Хантер“.https://motika.mk/reklami/inarticle.html

Во септември и октомври 2018 година, Хантер изнајмил раскошни куќи за одмор низ Лос Анџелес, вклучително и вила со шест спални соби со базен, топла када и тобоган во затворениот кварт Сера Ретрит во ридовите на Малибу. Тој ја поканил пријателката на Хали Бајден, поранешната љубовница и вдовица на неговиот брат, да дојде и да се забавува со него.https://motika.mk/reklami/inarticle.html

За време на нејзината посета на есента 2018 година да го види Хантер, жената го снимила како гол се забавува околу базенот. Во друго видео, Хантер вози велосипед низ тревникот, го остава и ги соблекува панталоните. Соблечен гол, тој скока по скалите на тобоганот и се спушта надолу, додека жената се смее.

Видеата на Хантер на имотот на ридот во Западен Холивуд вреден 7 милиони долари, покажуваат како тој пече на скара и танцува топлес додека двајца непознати мажи седат во негова близина покрај базенот. На еден сет на бизарни фотографии, Хантер позира топлес со својата пријателка во една од спалните соби на имотот, го лиже нејзиното лице и се насмевнува додека ја влече за коса додека таа клекнува на креветот.

Motika.mk

Translate »