Прекрсниот ангел на ” Викторија Сикрет” Рома Стрид во заводливо издание . 23-годишниот холандски модел, беше фоографирана за списанието “Љубов”.

Видеото e дело на познатиот фотограф Фил Поинтер, соопшти “Експрес.”  Таа носи секси долна облека со чевли со високи црвени потпетици. Блондинката изгледа а спектакуларно.