EКСПЛИЦИТНO: Развратни видеа и слики од синот на претседателот на САД! Гол танцува и се забавува со проститутки во вила од 4.140 долари од ноќ во Малибу

Новите фотографии и видеа ги прикажуваат дивите и развратни забави на Хантер Бајден во луксузнa вила на Малибу. На видеото

Read more

Министерот Бочварски правеше свадба, цело СДСМ и министрите беа гости

Вчера во „Алексадар палас“ свадба правеше министерот за транспорт и врски Благој Бочварски со неговата сопруга Маринела. Веста за свадбата

Read more

(Фото) Вереникот ја оставил пред олтарот, таа продолжила да слави: „Го поминав денот со семејството и пријателите“

Една невеста од Велс била подготвена да му каже „да“ на својот вереник пред олтарот, но се случило нешто неочекувано.

Read more

Парите не ѝ помагаат затоа што болеста повеќе ниту со шминка не може да ја скрие: Додека жените ѝ завидуваат, таа се бори со сериозни проблеми

Ким Кардашијан веќе со години се бори со псоријаза која моментално земала замав, па старлетата „живите рани“ на нозете не

Read more

Антониа Гиговска едвај ги задржа градите на место, проблематичното деколте не мируваше (ВИДЕО)

Антониа Гиговска со сигурност прерасна во една од најдобрите македонски пејачки која полека почнува да го освојува целиот регион. Русокосата

Read more
Translate »