Стриптизот на најпознатата порно актерка на светот (ВИДЕО +18)

loading...

Таа не е обична стриптизета. Taa e Сторми Даниелс, жената која наводниот секс за една ноќ со Доналд Трамп во 2016 година ја претвори во една од најпознатите во Америка.

Облечена во припиена противпожарникарска униформа, со кацига на главата, осветлена со зелена и црвена неонска светлина во клубот Пентхаус во Филаделфија, Сторми Даниелс ја започнува својата стриптиз точка со пенсата од Токинг хедс „Burning Down the House“.

Откако американскиот печат откри дека адвокатот на Трамп ѝ платил 130.000 долари за да ја замолчи пред претседателските избори, изгледа дека Сторми Даниелс, односно Стефани Клифорд, би можела да запали една друга куќа – Белата.

-Заслужи, вели Хауард (58) за парите што ѝ ги оставил во тангата, а и за лицето нурнато во градите.

Иако Трамп и неговиот адвокатски тим не се снаоѓаат најдобро во целиот случај, ретко кој ја смета за закана за американскиот претседател.

Таа не сака на работа да зборува за политика. Во 20-минутниот настап нема никакви алузии на претседателот.

По настапот се преслекува и потпишува цедеа, магазини и дели автограми кои ги наплаќа по 10 долари. Обожавателите можат да купа маица со нејзиниот лик за 25 долари. Селфи наплатува по 20 долари.

Не дава изјави за новинари ако покрај неа не е нејзиниот адвокат Мајкл Авенати.

-Не ги сакам новинарите, вели.

 

Translate »