Анџелина Џоли елегантна на премиерата во Австралија

loading...

Анџелина Џоли со своите деца присуствуваше не премиерата на „The Breadwinner“ на Меѓународниот филмски фестивал во Торонто.

42-годишната холивудска ѕвезда блесна во елегантна креација на Живанши додека позираше со 12-годишната Захара, 11-годишната Шајло и 9-годишните близначиња Вивиен и Нокс. Таа направи и неколку селфи-фотографии со фановите.

Анџелина Џоли

Анџелина ЏолиАнџелина Џоли

Анџелина ЏолиАнџелина Џоли

Translate »