(Видео + фото): Шакира во бикини

loading...

Светската музичка ѕвезда Шакира ги покажа новите бикини кој сама ги дизајнирала.

42 годишната сопруга на шпанскиот фудбалски ас Џерард Пике одлучи на социјалните мрежи да се пофали со новите бикини и да ја покаже својата совршена става.

Иако повеќето сигурно прво ги забележале нејзините совршени облини, убавата Шакира со објавата сакала да го покаже костимот за капење кој што самата го дизајнирала.

Под видеото во кое Шакира е во новите пинк бикини таа напишала:

-Погледнете го костимот за капење кој самата го дизајнирав!

Translate »