Не се предава-Џоана Колинс и натаму блеска

loading...

84 -годишната Џоана Колинс, во гламурозен  стил , се појави на хуманитарен бал во Лондон и уште еднаш покажа дека годините ништо не `и можат.

Таа на манифестацијата пристигна во придружба на нејзниот сопруг Перси Гибсон (52).

Зад Џоана Колинс е седум децениска актерска кариера, а улогата на Алексис во серијата “Династија” и донесе светска слава.

Translate »