Мокрите гради во прв план: Селма Хаек ги распаметила мажите со жешките фотографии

loading...

52-годишната актерка Селма Хаек ги израдувала своите следбеници на Инстаграм, особено машката популација, со неколку жешки фотографии на кои позира во костим за капење.

Селма лежела во вода, а во прв план биле нејзините бујни гради кои во ваквата положба уште повеќе се истакнувале. 

“Понекогаш само мораш да се опуштиш и да ѝ се препуштиш на водата”, напишала актерката која на Инстаграм има повеќе од 10 милиони следбеници.

“Совршено тело, Селма”, “Господе, каква жена”, “Ти си една од најсекси жените на светот”, се само некои од коментарите кои ѝ биле упатени на убавата Хаек.


Translate »