Моника Белучи на насловната на Vanity Fair

loading...

Таа ја украси корицата на Vanity Fair, но костимот за капење беше помал

Инстаграм

Моника Белучи позира за насловната на Vanity Fair – Италија за август.

Убавата актерка изгледа зачудувачки во едноделен костим за капење кој многу добро ги опишува нејзините форми. 

Гледајќи поблизу на фотографијата од изданието, ќе видиме дека костимот за капење на Белучи е многу потесен и нејзините гради се многу покренати од помалите корпи. 

Пред неколку недели, поранешната сопруга на Винсент Касел сними провокативна фотосесија за францускиот магазин Мадам Фигаро. 

За магазинот, актерката повторно облече костим за капење и покажа дека иако има 55 години, го одржува своето тело во форма и сè уште е секси. 

моника балучи

Извор: Инстаграм

monica bellucci 2
Translate »