Зорица Заева драстично го променила изгледот

loading...

Сопругата на премиерот Зоран Заев, Зорица Заева, изгледа непрепознатливо!

Нејзиниот стилист, Драган Гоцев- Даци, објавил фотографија на која ѝ ја стилизира косата, а она што може да се забележи е дека Заева драстично ослабнала.

„Се облекува така како што се чувствува, обожува исчистени линии, едноставна е“, рекол нејзиниот стилист.

За неа се знаеше дека црната коса ѝ црвениот кармин ѝ се заштитен знак, бидејќи низ годините таа не ја менувала бојата на косата.

Translate »