(ВИДЕО) Џенифер Лопез, како ангел, потполно гола во новиот спот

Латино дивата Џенифер Лопез објави трејлер за спотот за нејзината нова песна „In The Morning“, а се појавува скоро целосно гола, или како од мајка родена.
Лопез е прикажано на видеото како ангел, со кратка платинеста коса – што е вистинска реткост, бидејќи скоро и да нема друго музичко видео во кое Џеј Ло може да се види со ваква фризура.
Нејзините интимни делови од телото, сепак, се покриени и зачувани од очите на јавноста.
„Јас сум толку возбудена што имате видео за оваа песна пред вас. Полно е со симболика за мрачна, еднострана врска и сознание дека не можете да промените никого… Можете само да се промените! Раширете ги крилјата и заминете од било кого или било што кој навистина не цени сè што имате да понудите“, напишала таа на Инстаграм.
Видеото можете да го погледнете подолу.

https://www.instagram.com/p/CJ_V3BYpK9b/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

https://www.instagram.com/p/CJ_V3BYpK9b/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Translate »