ФОТО: Вакво тело нема никој на естрадата – Сузана Гавазова се соблече во бикини среде зима

loading...

Иако зимата и ниските температури се се уште тука, тоа воопшто не ѝ пречи на нашатата пејачка на фолк музика Сузана Гавазова да се разголи.

Пејачката деновиве е на зимување на планински воздух, но освен на ски терените ужива и во спа центарот во хотелот.

Таа се соблече во бикини и ги почести фановите со разголена фотографија.

Мора да се признае дека Сузана изгледа подобро од било кога и на неа воопшто нема вишок килограми.

Translate »