Која е тајната на Меланија Трамп, открива нејзината бивша цимерка

loading...

Поранешната цимерка на Меланија Трамп, Викорија Силвестед, одлично ја познава првата дама на САД, и тоа пред убавата Словенка да стане светски позната. Оваа шведска манекенка во 1997 ја освоила плејбој титулата, а токму тогаш живеела со Меланија во Париз, каде двете работеле. Викторија неодамна ја објави тајната која Меланија никогаш не сакаше да ја коментира во јавноста. Се работи за лошиот англиски на првата дама на САД и акцентот кој звучи како таа вчера да дошла од Балканот во Америка. Според бившата цимерка, причина за тоа е недруштвеноста и повлеченоста на Меланија. ‘’ Беше тивка и повлечена. Никогаш не сакаше внимание. Не беше комуникативна , а да се трудеше ,барем малку , ќе го изгубеше тој груб акцент,, -вели Швеѓанката.
Поранешните цимерки се виделе минатата година, а Викторија заклучува дека Меланија воопшто не е смената. “ Иста е како порано. Сака луксузни работи и се уште го има тој грозен акцент, вели шведската манекенка.

Translate »