(+18) Прво го издеформирала лицето, а сега ги покажала новите гради: Реалити ѕвездата фотографирана топлес покрај базен, глетката е болна

Британската старлета и реалити ѕвезда Кејти Прајс неодамна преживеала вистински пекол бидејќи пластичните операции ја деформирале и речиси целосно уништиле

Read more

Холандската полиција има плишани мечиња во своите службени возила – причината ќе ве воодушеви

Плишаните мечиња кои секое полициско возило во Холандија ги поседува имаат важна примена во текот на полициските интервенции. Повеќе пати

Read more

Овој хирург цела Кина го слави како херој: 9 часа оперирал седум пациенти без пауза, па изморен заспал на подот на операционата сала

Хирургот Даи Ју станал херој на нацијата откако неговиот колега го фотографирал како исцрпен спие на подот на операционата сала

Read more
Translate »