Видео од песната што ќе не претставува на Евровизија

loading...

Македонската група Еye Cue го објави видеозаписот за песната „Lost and Found“ со која ќе ја претставуваат Македонија на Евровизија во Лисабон.

Спотот е снимен во студио, во еден кадар. Музиката и текстот се дело на Бојан Трајковски, додека аранжманот е на Дарко Димитров.

 

Translate »