Браќата и сестрите на славните

loading...

 

Никој не може да ви биде поблизок од вашето семејство и тие тоа добро го знаат. Bored Panda има направено листа од браќата и сестрите на славните кои ги чуваат настрана од очите на јавноста додека слават некои посебни прилики.

На пример, дали сте знаеле дека Мери Кејт и Ешли Олсен имаат сестра Елизабет? Или дека Бред Пит има брат по име Даг? За разлика на нивните блиски, нив сигурно не би ги забележале на улица доколку поминете покрај нив.

Лејди Гага и сестра ѝ Натали

Ариана Гранде и нејзиниот брат Френки

Џаред Лето и неговиот брат Шенон

Пенелопе Круз и Моника Круз

Мери Кејт и Ешли Олсен со нивната сестра Елизабет

Анџелина Џоли и брат ѝ Џејмс Хевн

Бред Пит и неговиот брат Даг

Никол Кидман и нејзината сестра Антониа

Ештон Качер и неговиот брат Мајкл

Елаја Вуд и неговата сестра Хана

Translate »