Лажната снимка на секс со Хилари Клинтон на интернет е руско масло

loading...

Порнографската снимка на која наводно Хилари Клинтон има секс со црнец  е лажна и  дистрибуирана од руската Агенција за истражување, потврдија од мрежата  Редит каде било постирано видеото https://www.reddit.com/user/rubinjer/ .

Постот се појавил со наслов: “Еве како Хилари Клинтон ги доби црнечките гласови”.

Истата снимка ја постираше  и  ПорнХаб. Видеото насловено како : “Протече снимката во кое Хилари има секс со црн тип” е  прегледано 250 000 пати.

Translate »